Sesli Dünya Sitesi


Sesli dünya adı üstünde ismi kadar güzel ve içeriğide bir o kadar fazla olan bir sitedir. 

Dünya üzerinden herkese girişlerini açan ve farklı diller ile tercüman hizmeti sağlayan Seslidunya sitesi kalabalık ve siteler arasında en fazla oda kapasitesine sahip tek sitedir. Sitenin bu kadar kalabalık olmasının sebebi ise ilk açılan site olmasından dolayıdır. 20 yıllık bir geçmişe sahip olan Sesli dünya sitesi eski bir site olduğu kadar sistem olarakta eski versiyonda ilerlemesini sürdürüyor. 

Sitenin en yüksek yetkisi King olarak bilinir ve yaklaşık aylık fiyatını asgari ücrete yakın bir miktarla isteyenlere vermekteler. En çok rağbet gören odası ise izdivaç odasıdır. Bu oda fazlasıyla misafirini ağırlayarak dj eşliğinde insanlarını eğlendiriyor. 

Sesli dünya sitesi iki şekilde sizlere giriş imkanı sağlar. Telefondan girişi tamamen kalabalık siteden bağımsız olarak ayrı bir sisteme yönlendiriyor sizleri. Asıl kalabalık olan site tamamen sadece bilgisayar üzerinden giriş yapılıyor buda haliyle ziyaretçilerini üzücü bir durumla karşı karşıya koyuyor.

Bizim sitemiz ise hem telefondan hem bilgisayardan giriş yapan insanları aynı site içerisinde topluyor. Bilgisayarda görünen her şey mobil üzerindende görülebiliyor buda gayet iyi ve başarılı olmuştur. Sitemize giriş yapmak için Telefonunuzdan Google Choreme sayfasını açıp sitemizin adı sesligul yazıp girişteki nick bölümünden rumuzunuzu yazıp girmeniz yetecektir. Telefonla görüşme yapar gibi insanlarla mikrofon üzerinden 7/24 konuşma sağlayabilirsiniz.

Giriş için altdaki Videoyu izlemeniz daha hızlı girmenizi sağlayacaktır.

 


Yazar: gül_güzeli

Görüntüleme: 5658 defa

Etiketler:

Tarihi:08 Ağu Ctesi 19:02

Yorumlar
Cevap bırakın