152Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Yeni Sesli Mobil Chat

Artık günümüzün sohbet siteleri kendini artık mobil sesli chat sitelerine yöneltiyor.

Bunun başlıca sebebi ise artık insanların bilgisayar açma işlem yapma, oyun oynama gibi bazı görevlerini artık android, ios telefonlarımızdan rahatlıkla yapabildikleri için bilgisayar kullanmaya ihtiyaç duymuyorlar. Bu yüzden telefon üzerinden bir sohbete başvurup güzel sistem bularak sohbet ederken istediği anda radyo yayını açabiliyor, istediği zamanda chat paneli üzerinden kişiye YouTube üzerinden müzik paylaşımında bulunuyor. Genellikle en çok sevilen özellik müzik dinlemek değilde, karşı kullanıcılara müzik paylaşımında bulunmak oluyor. Bazı chat sistemleri güzel ilerleyiş alırken bazılarıda bot panelleri üzerinden gerçek kişiymiş gibi insanları kandırabiliyorlar. 

Bunun anlamanın bir çok yöntemi var;

Eğerki kişi sürekli çıkıp giriyorsa veya başka odaya geçiş sağlıyorsa ve giriş yaptığında Selam gibi her hangi bir kelime sözcüğü panele yazmıyorsa bilin ki o mobil chat botudur.

Girerken Herhangi Bir Uygulama Kurmak Zorunda Mıyız?

En çok sorulan sorulardan bir tanesidir bu, Kesinlikle hiç bir uygulama yükleme zorunluluğu yok. Facebook hesabınızla , Google hesabınızla veya normal bir üyelik kaydı oluşturarak telefonlarınızda Choreme, tarayıcı ve her hangi bir sayfadan anında site adı ile giriş sağlayabilirsiniz.

Mobil Sesli Chat Siteniz Güvenli Mi?

Sistemimiz yaklaşık 10.03.2019 tarihinde faaliyete geçti. Yaklaşık 2 aylık bir sistem olmasına rağmen bu kadar kısa sürede 50-60 kullanıcıya sahip olduk. Buradan güvenli olup olmadığını net bir şekilde giriş yaptığınızda zaten göreceksiniz.

Sesli Chat Mobil Sitemizin Özellikleri Nelerdir?

Bir çok özellik sizler için hazırlandı. Kişiye anlık resim gönderimi, ona müzik gönderip birlikte veya herkes ile aynı anda dinleme özelliği, hesap doğrulama özelliği, arkadaş olarak ekleme, herkese toplu mesaj gönderimi ve daha bir çoğu sizlere ücretsizce sağlanacaktır. Bunun yanı sıra günden güne yep yeni özellikler güncellenmektedir.

Nasıl Giriş Sağlarım? ; (Resimli Detaylı Anlatım) 

1)  Burası Telefonunuzun menüsünde olan kısımdır. Buradan Choreme veya Google tarayıcısına basacaksınız. Ardından zaten açılacaktır.

2)   Ardında en ust adres çubuğuna mobil seslikal yazarak Google'de en üstdekine tıklayın. Karşınıza çıkan üye girişi, hemen üye ol, misafir girişi bölümlerinden üye olmak isterseniz üye olup istersenizde misafir girişinden rahat bir ekilde girebilirsiniz. 

Sağ en altda kaç kişi var çevrimiçi, meşgul vs durumlarını aktif şekilde görebilirsiniz. 

Üst resimde sağ tarafta gördüğünüz online kullanıcı sayısıdır. En sol taraftaki ise oda listesidir. Otadaki bölümde sohbetin geçtiği en önemli bölümdür. Bunları görüyorsanız zaten sohbet sitemizde sohbete başlamış ve girmişşiniz demektir.

Keyifli sohbetler :)Yazar : GöLGe
11 May 2019
33 Görüntüleme

Tags:


Gönder