210
SpeakyChat
0 YORUM YAPILDI 07 Mar Ptesi 21:00 1572 Görüntüleme

Merhabalar sevgili SpeakyChat Kullanicilari.

SpeakyChat insanlarimizin eglenmelerinin basli bir sebebidir. Speakychat bizim ve sizlerin giriş yaptigi Sesli chat sitelerin'de giriş yaptiginimiz connecting yazilarini gördügümüz kisimdir. Bu kisim'da insanlarimiz giriş yaptigi bu yerler'de SpeakyChat araciligi ile girmiştir. Ama 2 çeşit Speakychat girişi mevcuttur. Biri Avido yani rico digeri SpeakyChatLb olmak üzere 2 çeşite ayrılmaktadir. Kalite olarak Sesli Chat Rico bir adim onde her zaman olmuştur. Ama son zamanlar'da ciddi düşüş yasayan ve kendisini terk edip SpeakyChatLb tercih edenler sistem degiştigi icin Avido yani SpeakyChat Rico kapanmıştır.

Bu neden'le insanlarimiz Almalak diye genelde taninan SpeakychatLb kullanmaktadir. Bu neden'le tum sitelerin geçmesi ile kendini en güzel bir şekilde geliştiren Almalak hizmet ve odalarini panelciler dogrultusun'da satmaya ve özel sunucu ile güvenceli bir sohbet yapmayi insanlarina sağlamiştir.

Bu sitelere gelen SpeakyChat kullanicilari rahat bir imkan ile en güzel dakikalarini geçirebilmektedir. Rico'da yetki olarak en yüksek yetki Owner idi ve herkese o yetki verilmekteydi. Ama speakychatlb sistemin'de yetkiler biraz farkli olmaktadir. O yetkileri sizlere sınıflandıralım. Vip User, Operatör, Admin, Co admin, Super Admin, Chat admin, Sohbet hakimi, Agent, SuperMaster, Supervisor, Quuen, King, Owner, Staff1 ve Staff2 olmak üzere 15 sınıftan oluşmaktadir. Bu neden'le bu sistemi genelde tum herkes sevmektedir. 

SpeakyChatLb bu neden'le  insanlarimiz ve SpeakyChat kelimesinin en yüksek yerinde yer alan oda sistemidir. Sorun oldugu zaman 1 tik ile yetkili kisiye ulaşabiliyor ve yardım alabiliyorsunuz. Girdiginiz sitede donma ve ses kesilmesi yaşayabiliyorsunuz. Ama cok nadir ve böyle şeyler normaldir. Sorunsuz geçiçek diye bir kaide yok öyle degilmi. Bu neden'le böyle SpeakyChat'in ufak sorunlarini dert etmeyin.

Unutmayinki Onlar olmassa Sizlerin ve Buna Bizler'de dail girecek bir yuvamız olmaz. Biz Sesli kal olarak bu sistemde ilerliyor ve Sorunsuz bir SpeakyChat hizmeti aliyoruz. Kisacasi hersey Sohbet'le Güzel.

GüL_GüZeLi & GöLGe

İyi Sohbetler SpeakyChat kullanicilari...

 

    Gönder
SesliGul.Com Kaldıgımız Yoldan Turkiye Panel Destegi İle Devam

+90 (542) 490 11 58

sesli chat - sesli sohbet