210
Sesli Chat - SesliGul Hakkinda
2 YORUM YAPILDI 22 May Paz 15:52 1288 Görüntüleme

Sesli Chat siteleri olmasindan butun bir hayat boyunca bir çok site gundeme gelmiş ve her geçen gün milyon tane yeni bir web sitesi aktif olmaktadir.

Bu sebebden ötürü sesli chat sitelerinde açılan web siteleri kişi sayısı olmadıgı için kimse kalmamakta ve herkes sitelerin en büyük sitelerine dogru akınlık sağlamaktadır. Siz degerli kullanıcılarımız sesli chat üzerindeki bu sitelerde dostlugunuza ve kardeşliginize adimlarinizi arttırmaktadır.

SesliGul olarak başladıgımız Sesli Chat ve Görüntülü Sohbet platformların'da bir çok kişi bizi yalnız bırakmadı ve açıldıgımız ilk gunden sevilen ve isim açısından güzel bir başlangıc yaptık.

30.11.2015 SesliGul Sesli Chat sitemizin acılması ile birlikte Google üzerinde bir çok sesli kelimesin'de kısa süre içerisinde üst sıralara cıkmaya başardık ve bir çok bizi kıskanan insanlar oldu. Ama biz Sesli Chat aleminde Sesligul ile yolumuza devam edmek için gayretlerimizi göstermeye devam edecegiz.

Saygılarımızla.

 

  1. ufuk06

   22/05/2016 16:02  

   selam, sesli ailesinin kaliteden ödün vermeyen tek adresi, gelip de durabileceğiniz, dostlugun, arkadaşlığın sohbetin vazgeçilmez odası ASİGÜNEY odasına bekleriz, buyrun gelin bir cayımızı için sohbetimize dahil olsun, sevgiyle kalın.....

  2. aSiGüNeY

   22/05/2016 16:02  

   Sitemiz günden güne büyüyor sanalin en büyük sitesi bizim sitemiz gerek seviyesiyle gerek insanlarin bir birine olan saygisiyla Tam bir aile ortami olusturduk bu hepimizin sayesinde siz degerli görevlilerimizin sayesinde hepinizin emegine saglik biz bir aileyiz biz BÜYÜK BIR SITEYIZ

  Gönder
SesliGul.Com Kaldıgımız Yoldan Turkiye Panel Destegi İle Devam

+90 (542) 490 11 58

sesli chat - sesli sohbet